Menu

Dentica - zubní ordinace v Plzni

Vítejte na internetových stránkách Dentica, zubní ordinace v Plzni.

V našich zubních ordinacích, které se nacházejí v Husova ulice v Plzni, nabízíme širokou škálu ošetření chrupu prostřednictvím kvalifikovaných a školených profesionálů ve svém oboru.Poskytování těch nejkvalitnějších služeb nás zavazuje neustále sledovat nejnovější technologické postupy a používat nejpokročilejší techniky pro dosažení nejlepších výsledků. Filozofie zubní ordinace Dentica je založená na hodnotách integrity, poctivé práci a spokojenosti klienta. Jedná se o základní hodnoty, kterými se řídí náš tým profesionálních zubních specialistů.

Zubní ordinace Dentica v Plzni se zaměřuje na poskytování moderních a dostupných technologií. Jsme přesvědčeni, že jen použitím nejnovějších materiálů a nejmodernějších zdrojů Vám můžeme zajistit optimální výsledky ve všech oblastech Vašich zubních potřeb, zejména v souvislosti s estetikou a trvanlivostí. V zubní ordinaci Dentica se snažíme překonávat očekávání našich klientů. Naším cílem je poskytovat služby, které s hrdostí budete dál doporučovat Vašim přátelům, rodině a známým. Věříme, že Váš úsměv je první věc, které si okolí na Vás všimne a která vyjadřuje Vaši osobnost, sebevědomí, radost a vitalitu. Chceme být partnerem pro Váš zdravý a krásný úsměv. DENTICA - Beauty of Your Smile.

Poskytujeme péči v oblasti:

 • estetické stomatologie
 • dětské stomatologie
 • zubní implantologie
 • zubní protetiky
 • dentální hygieny
zdrávy a krásný úsměv217
com_k2.item
(386 hodnocení, 4.66 z 5)
Zubní ordinace Plzeň - Dentica
Husova 774/17PlzeňCzech Republic30100
+420732270260
4.66 386 voters.out of 0out of 5based on

12 komentáře

 • F.Schiller
  F.Schiller 19. 6. 2020 13:44 Odkaz Komentáře

  Dnes jsem byl u pana dr. Chromčáka a byl jsem nadmíru spokojen,Mohu všem doporučit

 • Martin M.
  Martin M. 6. 4. 2020 16:44 Odkaz Komentáře

  Velice bych chtěl poděkovat panu doktorovi Chromčákovi a jeho sestřičce za velice profesionální vystupování a hlavně lidský a zklidňující přístup při mém ošetření. Pan doktor Chromčák vše nejprve dokonale vysvětlil, ukázal snímek a pak s naprostou bravurou provedl výkon. Chování pana doktora Chromčáka a jeho sestřičky bylo naprosto famózní. Česká stomatologie by měla mít více takových profesionálních doktorů a sestřiček. Moc a moc děkuji a vřele doporučuji. Stomatologie Dentica má být na co hrdá. Zároveň chci vyjádřit dík i paní na recepci, za její velice milé přijetí.

  ing. Martin Maňhal

 • Miroslav Šmolík
  Miroslav Šmolík 1. 6. 2018 9:24 Odkaz Komentáře

  Ačkoliv jsem nikdy na nic recenzi nepsal, ohledně práce paní doktorky mi to nedá.
  Nikdy jsem u zubaře neměl tak příjemný pocit a to jak z lidského tak profesního hlediska.
  Milý přístup již v recepci, doba čekání žádná, opravdu šetrné zacházení i při takovém zákroku jako extrakce zubu.
  Díky Vašemu přístupu se změnil i můj vůči zubařům.
  Každému bych vřele doporučil.
  A děkuji, že jste.

 • Tomáš Mohnaczki
  Tomáš Mohnaczki 16. 2. 2018 16:16 Odkaz Komentáře

  Zdravím všechny , taky přidávám recenzi ... Dnes jsem absolvoval extrakci 8-ky vpravo nahoře a za sebe můžu říct , že jak jsem měl obavy , po dnešku se cítím úplně dobře .. Tímto chci poděkovat p. Doktoru i asistence za prof. přístup i zákrok . Předčili moje očekávání .

 • Veronika
  Veronika 25. 1. 2018 13:50 Odkaz Komentáře

  Vřele doporučuji zubní ordinaci,dnes jsem byla na trhání dvou stoliček a usedala jsem s obrovským strachem. Paní doktorka je citlivá, opatrná, vůbec nic nebolelo, úžasná.. opravdu doporučuji a ode dneška budu do ordinace chodit ráda a těšit se.

 • petr
  petr 21. 1. 2018 20:22 Odkaz Komentáře

  s pani doktorkou jsem velmi spokojen je vysoce profesionalni a take velmi skusena a prijemny pristup k pacientum behem osetreni postupuje pani doktorka peclive a dusledne po celou dobu semnou hovorila prijemne vysvetlovala paradni vysledky
  pani doktorka je velmi sikovna a usmevava proto jsem nastivil ordinaci dentica dekuji moc

 • Alena
  Alena 27. 12. 2017 18:47 Odkaz Komentáře

  Ve dnech, kdy má spousta zubařů dovolenou mezi svátky, zde pracují a jsou navíc ochotni vás přijmout jako pohotovost, kdy péče je absolutně perfektní (narozdíl od pohotovosti na Denisově nábřeží, která je vražedným krokem...). Ten den, co jsem volala, tak mne vzali a dokonce velmi ochotně. Vůbec jsem nečekala. Doporučuji !

 • Ondřej
  Ondřej 4. 12. 2017 9:32 Odkaz Komentáře

  Dnes jsem absolvoval u pana doktora docela komplikovanou extrakci zubu. Profesionální a velice citlivý přístup pana doktora i sestřičky odstranil moji celoživotní obavu ze zubařů. Mohu jen znovu poděkovat a vřele doporučit. A nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale už se těším na další návštěvu.

 • Katka Š.
  Katka Š. 28. 11. 2017 13:41 Odkaz Komentáře

  Pořád jsem přemýšlela jak napsat hodnocení, udělám to jednoduše: profesionální, BEZBOLESTNÉ, příjemné a v klidu ....děkuji

 • Iva
  Iva 30. 10. 2017 7:53 Odkaz Komentáře

  Vřele doporučuji všem, kdo mají úzkost v přeplněné čekárně! U pana doktora jdete do ordinace přesně v objednanou hodinu. Ošetření je naprosto bezbolestné. Dokonce necítíte ani píchnutí anestetika. Pan doktor Trygub je příjemný a velmi precizní zubař. Je požehnáním pro všechny přecitlivělé.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.

Profesionální web zubní ordinace.

Připravili jsme unikátní řešeni PROFESIONÁLNÍCH webových stránek zubní ordinace. Responzivní design, validní HTML5 kód, 100% SEO, administrační systém se snadnou úpravou obsahu, systém objednávek doktora s přehledem volných termínů. - FABER VISUM

Tvorba WEB-SHOP SEO

Tvorba webových stránek