Menu

Dentica - zubní ordinace v Plzni

Vítejte na internetových stránkách Dentica, zubní ordinace v Plzni.

V našich zubních ordinacích, které se nacházejí v Husova ulice v Plzni, nabízíme širokou škálu ošetření chrupu prostřednictvím kvalifikovaných a školených profesionálů ve svém oboru.Poskytování těch nejkvalitnějších služeb nás zavazuje neustále sledovat nejnovější technologické postupy a používat nejpokročilejší techniky pro dosažení nejlepších výsledků. Filozofie zubní ordinace Dentica je založená na hodnotách integrity, poctivé práci a spokojenosti klienta. Jedná se o základní hodnoty, kterými se řídí náš tým profesionálních zubních specialistů.

Zubní ordinace Dentica v Plzni se zaměřuje na poskytování moderních a dostupných technologií. Jsme přesvědčeni, že jen použitím nejnovějších materiálů a nejmodernějších zdrojů Vám můžeme zajistit optimální výsledky ve všech oblastech Vašich zubních potřeb, zejména v souvislosti s estetikou a trvanlivostí. V zubní ordinaci Dentica se snažíme překonávat očekávání našich klientů. Naším cílem je poskytovat služby, které s hrdostí budete dál doporučovat Vašim přátelům, rodině a známým. Věříme, že Váš úsměv je první věc, které si okolí na Vás všimne a která vyjadřuje Vaši osobnost, sebevědomí, radost a vitalitu. Chceme být partnerem pro Váš zdravý a krásný úsměv. DENTICA - Beauty of Your Smile.

Poskytujeme péči v oblasti:

 • estetické stomatologie
 • dětské stomatologie
 • zubní implantologie
 • zubní protetiky
 • dentální hygieny
zdrávy a krásný úsměv217
com_k2.item
(240 hodnocení, 4.96 z 5)
Zubní ordinace Plzeň - Dentica
Husova 774/17PlzeňCzech Republic30100
+420732270260
4.96 240 voters.out of 0out of 5based on

5 komentáře

 • Ondřej
  Ondřej 4. 12. 2017 9:32 Odkaz Komentáře

  Dnes jsem absolvoval u pana doktora docela komplikovanou extrakci zubu. Profesionální a velice citlivý přístup pana doktora i sestřičky odstranil moji celoživotní obavu ze zubařů. Mohu jen znovu poděkovat a vřele doporučit. A nevěřil jsem, že to někdy řeknu, ale už se těším na další návštěvu.

 • Katka Š.
  Katka Š. 28. 11. 2017 13:41 Odkaz Komentáře

  Pořád jsem přemýšlela jak napsat hodnocení, udělám to jednoduše: profesionální, BEZBOLESTNÉ, příjemné a v klidu ....děkuji

 • Iva
  Iva 30. 10. 2017 7:53 Odkaz Komentáře

  Vřele doporučuji všem, kdo mají úzkost v přeplněné čekárně! U pana doktora jdete do ordinace přesně v objednanou hodinu. Ošetření je naprosto bezbolestné. Dokonce necítíte ani píchnutí anestetika. Pan doktor Trygub je příjemný a velmi precizní zubař. Je požehnáním pro všechny přecitlivělé.

 • Petr
  Petr 22. 10. 2017 9:50 Odkaz Komentáře

  Já jsem dlouho hledal zubaře v okolí, ale všude maj plno. Nakonec jsem skončil v Dentica a už bych nikdy nešel jinam.

 • Michal
  Michal 14. 9. 2017 16:39 Odkaz Komentáře

  Vysoce profesionální a také velmi příjemný přístup. Během ošetření doktor postupoval pečlivě a důsledně. Po celou dobu se mnou hovořil a vysvětloval. Parádní výsledky. Děkuji.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že zadáte požadované informace, tam kde je vyznačeno (*). Kód HTML není povolen.