Dentální hygiena http://dentica.cz Mon, 25 May 2020 20:20:41 +0000 Joomla! - Open Source Content Management cs-cz Dentální hygiena http://dentica.cz/dentalni-hygiena-v-plzni http://dentica.cz/dentalni-hygiena-v-plzni Dentální hygiena

Dentální hygiena aneb profesionální čištění zubů zubním lékařem nebo dentální hygienistkou.

Dentální hygiena i s možností Airflow v našem Stomatologickém centru Dentica v Plzni. Zbavíte se nežádoucích skvrn, zubního kamene i bakteriálních nánosů. Zmenšíte riziko vzniku zubního kazu. Dentální hygienou docílíme odstranění zubního kamene, který se jednoduše může vyvinout i při pečlivém čištění zubů zubním kartáčkem a dentální nití. Proč dentální hygiena? Při profesionálním čištění zubů - dentální hygiena se z povrchu odstraňují různé barevné pigmenty, bakteriální povlaky a taky již výše zmíněný zubní kámen. Při dentální hygieně se nánosy z povrchu odstraňují ručními nástroji nebo ultrazvukem. Po odstranění nánosů se povrch zubů vyleští a zafluoriduje. To sníží jejich citlivost a zvýší odolnost vůči zubnímu kazu. Účelem dentální hygieny je dokonale hladký povrch zubu zbavený bakterií a zbarvení. Pokud bakterie pravidelně neodstraňujeme, pronikají do hloubky a způsobují zánět dásní a rozpouštějí kost. Zuby se začnou kývat, a přestože jsou zdravé, nemají žádnou výplň a po čase vypadnou. Toto onemocnění se nazývá parodontitida. Profesionální čištění - dentální hygiena zubů je nutné vykonávat 2 až 4 krát do roka.

Airflow - pískování


Pomocí technologie Airflow se odstraní nevzhledné pigmenty na zubech i v prostoru mezi zuby bez poškození povrchu zubů. Metoda Airflow je mechanický princip založený na velmi jemném pískování a leštění zubů. Hlavní výhodou Airflow je, že se vyčistí i nánosy z mezizubních prostor, které při běžném způsobu ošetření nejsou dostupné.

]]>
Denticadentalcliniccz@gmail.com (Zubní ordinace) Dentální hygiena Thu, 07 Mar 2013 08:53:05 +0000
Bělení zubů http://dentica.cz/beleni-zubu http://dentica.cz/beleni-zubu Bělení zubů

Podle Americké akademie kosmetické stomatologie, většina Američanů spojuje zdravé, bílé zuby s úspěchem v lásce a podnikání.

Nic neosvěží Váš vzhled více jako jasný, bílý úsměv. Krásný, bílý úsměv je jedna z prvních věcí, které si všimnete, když někoho potkáte. Mnoho lidí si uvědomuje, že bělejší úsměv je poměrně snadný způsob jak vypadat mladší a atraktivnější. Mít bělejší, jasnější a oslnivý úsměv nebylo nikdy jednodušší!

Pure Whitening je jedinečné bělení zubů na světě se zárukou výsledku a trvanlivosti.

]]>
Denticadentalcliniccz@gmail.com (Zubní ordinace) Dentální hygiena Wed, 06 Mar 2013 08:53:00 +0000
Kiss Me Cool !!! http://dentica.cz/dentalni-hygiena/item/204-kiss-me-cool http://dentica.cz/dentalni-hygiena/item/204-kiss-me-cool Kiss Me Cool

Nelíbá mě, tak už mě nemiluje! To je první věc, která nám prolétne hlavou, když se ze vztahu vytratí líbání. Problém není v lásce, ale v ústní hygiene.

Možností, proč se líbání z vašeho vztahu vytratilo, může být víc. Proto je dobré si s partnerem promluvit a zjistit, proč vás najednou odmítá. Existuje řada případů, kdy partnerovi – vlivem zubní nemoci nebo konzumace nevhodného jídla – z úst tak nelibě vonělo, že nás to od líbání odradilo. Partner se nejdřív odtahoval, poté se přestal líbat úplně.Dentica

Důvody, proč se líbat
● Budete zdraví. Vědci jsou přesvědčeni, že líbání je prevencí proti nemocem. Posiluje totiž imunitu, a díky tomu tělo chrání před bacily a viry.
● Budete žít déle. Američtí vědci přišli se zajímavým zjištěním. Lidé, kteří se pravidelně líbají, žijí v průměru o pět let déle. A zvlášť to platí u mužů!
● Nebude vás nic bolet. Sliny obsahují substance, které nejenže urychlují hojení ran, ale také tiší bolest.
● Budete mít nižší tlak a cholesterol. Vědci prokázali, že dlouhý vášnivý polibek má i další blahodárný vliv na zdraví – snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. ● Nebudete mít vrásky. Při líbání se zapojuje velká část obličejových svalů, které se tak posilují. Díky tomu se může zlepšit stav vaší pleti a vrásky mohou být méně viditelné.
● Budete mít zdravé zuby. Je prokázáno, že líbání prospívá i zubům. Zvyšuje se při něm totiž tvorba slin, které chrání před tvorbou zubního kazu.
● Zhubnete. Za minutu líbání spálíte až 26 kalorií. Čím vášnivější polibek, tím lépe.


]]>
Denticadentalcliniccz@gmail.com (Zubní ordinace) Dentální hygiena Fri, 01 Mar 2013 08:39:32 +0000