Logo
Vytisknout tuto stránku
Kiss Me Cool

Kiss Me Cool !!!

Nelíbá mě, tak už mě nemiluje! To je první věc, která nám prolétne hlavou, když se ze vztahu vytratí líbání. Problém není v lásce, ale v ústní hygiene.

Možností, proč se líbání z vašeho vztahu vytratilo, může být víc. Proto je dobré si s partnerem promluvit a zjistit, proč vás najednou odmítá. Existuje řada případů, kdy partnerovi – vlivem zubní nemoci nebo konzumace nevhodného jídla – z úst tak nelibě vonělo, že nás to od líbání odradilo. Partner se nejdřív odtahoval, poté se přestal líbat úplně.Dentica

Důvody, proč se líbat
● Budete zdraví. Vědci jsou přesvědčeni, že líbání je prevencí proti nemocem. Posiluje totiž imunitu, a díky tomu tělo chrání před bacily a viry.
● Budete žít déle. Američtí vědci přišli se zajímavým zjištěním. Lidé, kteří se pravidelně líbají, žijí v průměru o pět let déle. A zvlášť to platí u mužů!
● Nebude vás nic bolet. Sliny obsahují substance, které nejenže urychlují hojení ran, ale také tiší bolest.
● Budete mít nižší tlak a cholesterol. Vědci prokázali, že dlouhý vášnivý polibek má i další blahodárný vliv na zdraví – snižuje krevní tlak a hladinu cholesterolu v krvi. ● Nebudete mít vrásky. Při líbání se zapojuje velká část obličejových svalů, které se tak posilují. Díky tomu se může zlepšit stav vaší pleti a vrásky mohou být méně viditelné.
● Budete mít zdravé zuby. Je prokázáno, že líbání prospívá i zubům. Zvyšuje se při něm totiž tvorba slin, které chrání před tvorbou zubního kazu.
● Zhubnete. Za minutu líbání spálíte až 26 kalorií. Čím vášnivější polibek, tím lépe.

OBJEDNAT SE

204
com_k2.item
(55 hodnocení, 4.98 z 5)
Zubní ordinace Plzeň - Dentica
Husova 774/17PlzeňCzech Republic30100
+420732270260
4.98 55 voters.out of 0out of 5based on
PR STUDIO © 2017 FABER VISUM